פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ש | 11:58  27/04/10
שלום רב, אני בן 30, סיימתי לפני שנתיים תואר במזרח תיכון ומדינת ישראל, לצערי מאז סיום הלימודים לא הצלחתי למצוא את עצמי, שנתיים אני עובד בעולם המכירות, תחום שאני לא אוהב אףך אין ברירה, אני נמצא בצומת דרכים של מה לעשות. אני שוקל להתחיל ללמוד תואר ראשון חדש פרקטי, כמו כלכלה/מנהל עסקים, או תואר שני במנהל עסקים. שאלותיי הן- 1. האם זה יהיה בזבוז של זמן ללמוד תואר שני במנהל עסקים התמחות , בגלל שהתואר שלי לא פרקטי ובגלל שהנסיון שלי המקצועי הוא רק במכירות. 2. האם ללמוד תואר ראשון שוב פעם זה משהו שהוא לא כ"כ פרקטי בגילי ( אסיים את התואר בגיל 34 בערך) תודה רבה
מנהלת הפורום | 13:49  02/05/10
מציעה להגיע ליעוץ תעסוקתי לפני שאתה עושה את הצעד הבא ולהתיעץ באופן מעמיק ולא דרך יעוץ אינטרנטי. חושבת שיהיה יותר נכון להבין מדוע אינך מוצא עצמך,להכיר כישוריך, מאפיני אישיותך ולהבין מה מניע אותך בכדי לבחור ממקום מושכל וטוב יותר. לענות לך כך מבלי להכירך לעומק, לא יהיה מקצועי. כמו כן, יעוץ כזה עשוי לחסוך לך במישור הכספי בכדי שלא תצא להרפתקה כלכלית של עוד תואר שאינו נכון עבורך. בהצלחה
סגור