פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מתעתדת ללמוד בשנה הקרובה במדרשה לאמנות בדגש על ציור ורישום. החשש שלי הוא איך אני אסתדר עם הסטודנטים והמרצים שם? חשוב לי מאוד שנשדר על אותו ראש ושהמרצים לא יהיו מנוכרים אלא אמפתיים ומקצועיים. מכירים את החששות האלה? דנה
אורית | 10:46  31/08/09
היי דנה, בין עבודה לעבודה שאני כותבת עכשיו (מה לעשות... צריך כבר להגיש :-) אני רואה כאן את השאלה שלך כאן והחלטתי שאני חייבת לענות. אני חושבת שהחשש שלך הוא טבעי כי כל מסגרת חדשה שלא מכירים היא בגדר משהו נעלם. אבל אני יכולה להרגיע אותך דנה. המדרשה לאמנות היא אחד המקומות היותר אינטימיים שאני מכירה ללימודים (ואני מכירה כמה וכמה מקומות. תאמיני לי) ואני מדברת כסטודנטית פה כבר שלוש שנים. הסטודנטים שלומדים פה הם בראש אחד של יצירה, עשייה ולימודים. במקום כמו המדרשה לאמנות את תגלי כמה הסטודנטים עוזרים אחד לשני בעבודות שצריך להכין (מבחינת רעיונות, חומרים לעבודות, הלימודים...) אבל הכי חשוב לדעתי זה שכאן תמצאי חברים. ופה הסוד של המקום הזה. הגיבוש. אם את חוששת מהמרצים אז גם פה את יכולה להיות שקטה. יחס של מרצה לסטודנט פה מתחיל בזה שהוא רואה בך קודם כל אמנית ורק אחר כך סטודנטית. מפה את יכולה להבין לבד שאת תמיד יכולה לבוא ולפנות למרצה ולדבר איתו על הכל (טוב, כמעט על הכל... : -). דנה, תבואי ללימודים בכיף ותראי איך התקופה הזאת של הלימודים תהיה מלאה בחיוכים. אורית
סגור