פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נויה | 17:59  04/08/09
שלום לכולם, רציתי לשאול אם מישהו מכם מכיר את הקמפוס החרדי שיש בקריה האקדמית אונו? אני שוקלת להתחיל שם, ואני רוצה לשאול כמה שאלות. תודה. נויה
מירית | 17:33  05/08/09
מה שלומך? אני לומדת שם, אני יכולה לענות לך על השאלות. באופן כללי, את בכיוון הנכון, אני מוצאת שלא כמו במקומות אחרים שבהם יש קמפוסים חרדיים (אני לא אזכיר את השם אבל את בטח מבינה), היחס הוא הרבה יותר אישי וסובלני. זה לא מספיק להגיד שיש הבנה והתאמה לדרך החיים של סטודנטים דתיים, צריך גם לפעול ככה, ובזה אני יכולה לסכם לך את ההבדלים. ובלי שום קשר, אני אשמח לענות על שאלות נוספות, תרגישי חופשי לשאול. מירית
נויה | 19:13  09/08/09
תודה על המענה! רציתי לדעת, איזה תארים יש שם? כמה בערך לומדים שם כל שנה? איך האווירה? האם היא לימודית ונעימה, או שיש אווירה של תחרות? תודה ושבוע טוב, נויה
מירית | 18:09  10/08/09
היי שוב, לשאלותייך: בקמפוס החרדי יש בערך 1600 סטודנטים (כך לפחות בפעם האחרונה ששמעתי נאמר לי). יש שם תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במנהל עסקים, ומכינות. סה"כ האווירה היא מאוד אינטימית ונעימה. אני לא מרגישה אווירה של תחרות, אבל אני חושבת שזה קשור לאנשים שאיתך. בכל מקרה, אין התרשמות טובה יותר מהתרשמות אישית, את מוזמנת לבוא לראות את הקמפוס ולהתרשם בעצמך. בהצלחה בכל מה שתבחרי
סגור