פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

איב | 18:19  25/07/09
שלום, אני סטודנטית לתואר ראשון בתקשורת. התחלתי להתעניין בלימודי עיצוב פנים. בגלל שני סטודנטית אין לי אפשרות ללמוד ללימודי תואר או הנדסאי לכן אני שוקלת לימודי תעודה. רציתי לדעת האם לימודי תעודה הם מספיק רציניים ומאפשרים להשתלב בשוק העבודה (האם משרדי עיצוב ואדריכלות מקבלים בוגרי לימודי תעודה?) ומה הם המוסדות המובילים ללימודי תעודה בתחום? תודה רבה
מנהלת הפורום | 09:48  26/07/09
הי איב ניתן ללמוד לימודי תעודה ולהשתלב בתחום, אך למשל במכון "אבני" שנחשב מאוד לימודי התעודה נמשכים 4 שנים. הלימודי תעודה נעים בין 4-4 חודשים 0קורסים שלא מאפשרים אח"כ לעבוד להערכתי בתחום) לעומת קורסים הנמשכים שנתיים ויותר. גם מכון תפנית של האוניב' הפתוחה נחשב טוב. מציעה לבדוק בחיפוש לימודים באתר זה או לפנות לספרית מידע במכון "אדם מילא" לקבלת מידע על כל מקומות הלימוד הקיימים. בהצלחה
איב | 19:23  27/07/09
האם תוכלי לחוות דעה על קורס לימודי תעודה של שנקר בית הספר להנדסאים - הנשמך 9 חודשים והקורס של לימודי תעודה של הטכניון הנמשך שנתיים? תודה
מנהלת הפורום | 21:01  28/07/09
מדובר בשני מוסדות מכובדים וידועים, מעבר לכך לא אוכל להמליץ. השווי קורסי לימוד ושוחחי עם סטודנטים.
סגור