פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
אפרת | 15:07  04/02/09
אני רוצה ללמוד שנה הבאה באונ' בר אילן מסלול דו ראשי של מדעי המדינה וחינוך. יש לי מספר שאלות בנוגע לתואר: 1.האם אלה 2 תארים נפרדים? ז"א האם יהיה לי תואר גם במדעי המדינה וגם יעוץ חינוכי? 2.מה ניתן לעשות עם מדעי המדינה? באיזה תחומים אפשר לעסוק? 3.האם שילוב של מדעי המדינה והיסטוריה יכול להועיל בתחום התעסוקתי מאשר מדעי המדינה לבד? תודה רבה מראש!:)
מנהלת הפורום | 12:44  08/02/09
תואר במסלול דו חוגי מקנה תואר ראשון במדעי המדינה ותואר נוסף בחינוך. לגבי מדעי המדינה- לא מדור במקצוע אלא בתחום העשוי להויל לעיסוקים בשירות המדינה, ניתן להמשיך לקורס צוערים (דיפלומטיה) לתחומים פוליטיים ומדיניים, לעבודה במחקר ולהרצות וכן להשלים לתעודת הוראה בתחום של מדעי המדינה. נראה לי ששילוב של שני תחומים כגון: היסטוריה ומדעי המדינה או כל שילוב אחר עשוי להיות מעשיר יותר.
סגור