פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

mama | 19:49  10/02/07
למדתי סייעת לחינוך מיוחד אני רוצה להמשיך ללמוד הוראה בחינוך מיוחד להיות מורה מה עלי לעשות באיזה מכללה בתנאי שלו אפספס את עבודתי הנוכחית . עובדת מיום שני ועד שישי משעה 8:00 - 15:00 ומאוד טוב לי בעבודה מה שמציק לי זה המשכורת והכינוי
מיכל תירוש | 16:03  11/02/07
מה שאת בעצם מחפשת זה לימודים שמערכת השעות בהם תתאים לצרכיך. הדרך לעשות זה לבדוק מה מציעים המוסדות השונים ובמי מהם יש תוכנית שתוכל להתאים לך. ספרית מקצועות ממוחשבת, כמו מערכת המית"ם שקיימת ב"אדם- מילא" יכולה לסייע לך לבצע חתך כזה, להערכתי), אך גם בירורים טלפונים יכולים לענות על העניין, רק בצורה שדורשת יותר זמן והשקעה. כמובן, שלפני כן עליך לברר במוסדות הרלוונטיים האם העובדה שיש לך הכשרה כסייעת יכולה להקל במשהו או לחסוך ממך לימודים כאלה או אחרים. בנוסף, כדאי לברר במקום בו למדת להיות סייעת, למשל, אם להם ידוע איזו השלמה דרושה. ייתכן שיהיה להם המידע ו/או המלצות חשובות בעניין זה. בהצלחה, מיכל
סגור