פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי, מישו יכול לספק לי קצת מידע על העניין הזה לפני שאני קופץ למים ?? יש לי אהבה גדולה לסאונד אבל הקטע זה שאני לא בטוח שהם באמת ילמדו אותי ויכינו אותי כסאונדמן מקצועי לעתיד בתעשייה... ללכת ללמוד דרך לשכת תעסוקה מה הקטע הזה בדיוק ? תודה
להצלה | 19:19  14/12/08
אחינו, יש 2 אופציות (את שתיהן אני עברתי): 1.עוברים את הקורס דרך הלישכה: זה כמעט ולא עולה כסף (אז בזמני זה היה 600 ₪ השתתפות עצמית) ואז יש מבחן מעבר שיש בו שאלות במטמטיקה(רמה של כיתה י' בערך) אנגלית (רמה של כיתה ח') והבעה. זה נועד פחות או יותר לבחון אם יש לך כושר ביטוי מינימלי ויכולת למידה מינימלית. מספיק לעבור את המבחן בציון עובר (60 נדמה לי?!?!) ואז מזמנים אותך לראיון קבלה, שם יש נציג מהבית ספר וממשרד התעסוקה, ושואלים שאלות מעצבנות:"למה נשרת מהתיכון?! למה לא עשית צבא? ואז אם עברת את הראיון מזמנים אותך לקורס,(בהתראה לא נוחה של יום יומיים יש לאמר) כמה מילים על הקורס?:אתה לומד עם חבר'ה מובטלים וזה בהחלט מעיד על אייכותם, יש בעיות משמעת, מתקדמים ממש לאט בחומר הרמה נמוכה מאוד ובכלל נוגעים רק בנושא הגברה (גם לא ברמה שאפשר ממש ללכת לעבוד בזה אלא רק להיות BACKLINER ) יענתו עוזר בחברת הגברה לא מגיעים להקלטות אולפן אלא רק הגברה /קצת MIDI/ וקצת רדיו. בגלל שיש הרבה הברזות והפרעות כל שיעור עוברים איזה 5 פעמים, גם לשכת התעסוקה יוצאת מנקודת הנחה שאין לך עבודה ולכן אתה זקוק להכשרה מקצועית,אז אסור לך לעבוד בזמן הקורס, ויש ממש משמעת (רושמים נוכחות כמו בתיכון) צריך להיות שם מ8 עד 16 מראשון עד חמישי+ שישי מ8 עד 14 , ככה למשך חצי שנה! אין שיחרורים מוקדמים לצרכי עבודה כי שוב אתה אמור להיות מובטל אז אם אתה אומר "אני צריך לצאת מוקדם לעבודה" זה ממש לא מעניין אף אחד. אחד שלמד איתי בקורס אפילו חטף כנס מלשכת התעסוקה כי תפסו אותו עובד! 2. האופציה השניה, אחרי הקורס של הלשכה עבדתי במספר חברות הגברה ובהקלטות של דיונים בבית משפט, החומר שלמדתי בקורס ממש לא הבאי אותי לרמה של עבודה באולפן או בחברת הגברה (לפחות לא מעבר לסחיבת רמקולים) בכל אופן, חסכתי קצת כסף והלכתי ללמוד את הקורס המלא (לימודים של שנתיים) בדיוק באותו מוסד שמעברי את הקורס של לשכת התעסוקה "סאונד יואב גרא" והראש של הקורב המלא הוא שונה לחלוטין, קודם כל האנשים באים כדי ללמוד ולא להפריע האווירה שונה לחלוטין, והכי חשוב! היום אני עובד בתחום כבר 4 שנים ומרוויח בכלל לא רע. הלימודים הם יקרים מאוד (בזמני זה עלה 20,000 לשנת לימודים אחת ) אבל מגוון הציוד והמרצים שלא נדבר על המקצועיות והידע שרכשתי בהחלט שווים את זה, ובררתי גם בספיר /BPM /הד, בכל אופן אני שלם עם ההחלטה שלי, אם אתה רוצה לעבוד בתחום כנראה שתאלץ ללמוד שם מתישהו בחיים. תבחר בתבונה
ניסיון | 12:39  16/12/08
מנהלת הפורום | 19:36  20/12/08
הי אין הרבה מקומות שמכשירים לתחום, וקח בחשבון שאין גם הרבה מקומות עבודה המעסיקים סאונדמנים, אך נסה להשוות בין תוכניות הלימוד השונות לפני שאתה מתחיל לימודיך. בהצלחה
סגור