פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שחר ביטון | 12:25  03/11/08
היי אני צריך להחליט (לפני הטיול כדי שאני אוכל להירשם מחול) מה אני רוצה ללמוד ונתקלתי בבעיה. באוניברסיטה העברית בירושלים יש מסלול בשם פסיכוביולוגיה (שילוב של פסיכולוגיה וביולוגיה עם הרחבה בנושאי מדעי המוח) בתל-אביב יש מסלול דו-חוגי של ביולוגיה-פסיכולוגיה עם דגש על מדעי המוח. זה אותו דבר? אם כן, איפה עדיף ללמוד, איפה נחשב יותר טוב? בכלל איך מבררים איפה יותר טוב ללמוד נושא מסויים? בירושלים יש גם מסלול של קוגניציה, שזה גם אמור להיות קשור למדעי המוח, במה הוא שונה? אשמח לתשובה מהירה (אני טס עוד שבועייים...). תודה רבה שחר
מנהלת הפורום | 19:24  07/11/08
היות ומדובר במסלול יחסית חדש, קשה לי להמליץ היכן נחשב טוב יותר. שווה לנסות לשוחח עם בוגרי החוגים השונים. להערכתי מדובר בחוגים די זהים שמלמדים פחות או יותר אותו דבר. מציעה להשוות בין הסילבוסים השונים. בהצלחה
חנית | 16:56  03/12/08
תעשה מה שאתה חושב
סגור