פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הילה | 09:41  27/10/08
שלום אפרת, שמי הילה,בת 23. לפני יותר מחצי שנה הפסקתי לימודיי במסלול ביולוגיה לתואר ראשון מסיבות של חוסר חיבור ועניין במקצוע.כיום אני עובדת וברצוני לחזור ללמוד רק אני מאוד מבולבלת בקשר להמשך הדרך.חשבתי לקחת ייעוץ מקצועי אך אני לא מבינה מה ההבדל בין ייעוץ פרטי כמו לדוגמא זה שיש במכון שלך לבין ייעוץ שניתן באונ' ובין ייעוץ שניתן חיינם לגמרי בלשכת התעסוקה. האם תוכלי להבהיר לי את ההבדלים אם בכלל בין הייעוצים בכל אחד מהמקומות? בתודה, הילה
אני אשמח לא רק לתשובה מאפרת אלא בכל מי שהתנסה בייעוץ כזה ויכול להגיד לי האם הדבר סייע או לא. ואפרת אני עדיין מחכה לתשובתך. תודה. הילה
מנהלת הפורום | 20:55  01/11/08
הי היעוץ באוניברסיטה זהה ליעוץ במכון. לגבי לשכת התעסוקה איני יודעת היות ובעבר היה שם יעוץ מקצועי שפורק וכיום איני מכירה את השירות הקיים. לדעתי יעוץ מסוג כזה יכול לחזק כיוונים שחשבת עליהם או לסייע לך לקבל החלטה על סמך הכרות מעמיקה יותר עם כישוריך, מאפייניך האישיים ונטיות ליבך. ממליצה מאוד.בהצלחה
סגור