פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני מעוניין ללמוד מתמטיקה (בשביל להיות מורה) ויש לי שתי מקומות שאני מתלבט בינהם - באחד זה מתמטיקה ומדעי המחשב לתואר ראשון (3 שנים) ללא תעודת הוראה והשני זה 4 שנים כולל תעודת הוראה . יש לי העדפה למקום הראשון (3 שנים ) מסיבותיי שלי, אבל השאלה שלי היא האם המתמטיקה שלומדים ל"תואר ראשון במתמטיקה" היא כמו המתמטיקה שלומדים כשלומדים "מתמטיקה להוראה". כלומר האם אני יכול ללמוד לתואר ראשון במתמטיקה (3 שנים) ואחר כך להשלים את התעודת הוראה עוד שנה . האם זו אותה רמה של מתמטיקה? תודה רבה וסוף שבוע נעים
דניאל | 22:49  24/07/08
אני לא יועץ מוסמך, ולא כלום. למיטב ידיעתי קיים מסלול הנקרא "הכשרת אקדמאים להוראה", ונועד לבעלי תואר ראשון הרוצים להיות מורים. תבדוק באילו מוסדות הוא קיים. עד כמה שאני זוכר, המסלול לוקח כשנה, אז יוצא אותו דבר בערך. (תבדוק). יש סיכוי שחברות בשוק שצריכות מתמטיקאים יעדיפו מישהו עם תואר מאוניברסיטה במתמטיקה שלמד 3 שנים, והשלים על פני מישהו עם תואר ממכללה שלמד ארבע שנים. כך שאולי זה יאפשר לך אופציה נוספת לתעסוקה. מתמטיקה באוניברסיטה זה לא קל... תעשה את השיקולים שלך, ותבדוק את המידע שלי טוב טוב.
ציפי | 21:37  11/08/08
הרמה האקדמית במתמטיקה באוניברסיטאות גבוהה יותר וחברות הי-טק יעדיפו בוגרי אוניברסיטאות אך מבחינת המוכנות להוראה עדיף מכללה. במכללות נותנים יותר "תחושת שטח " בהצלחה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 09:06  26/07/08
הי דביר ניתן ללמוד מתמטיקה ואח"כ להשלים לתעודת הוראה. לגבי רמת הלימוד, היא משתנה בהתאם למוסד הלימוד שאותו לא ציינת בשאלתך.בהצלחה
גילה | 22:38  30/07/08
לא יודעת איפה ביררת אבל במכללת לוינסקי יש תואר להוראת מתמטיקה ברמה גבוהה מאוד + מלגות עד 40000 ש"ח. נדמה לי שקראתי שיש להם ערב פתוח בנושא בשבוע הבא. חוץ מזה שתעודת ההוראה שם הרבה יותר מחוברת לשטח
סגור