פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכל | 03:02  21/07/08
אני מתעניינת במקצוע טיפולי, חשבתי פיזיותרפיה או משהוא כזה אבל אינני מעוניינת במקצוע שדורש מגע בין המטפל למטופל. שמעתי על מקצועות נוספים ורציתי לדעת מה מבין המקצועות אינו דורש מגע: רכיבה טיפולית,הידותרפיה, תרפיה בתנועה ובמוזיקה.
עדי | 10:43  21/07/08
אני מכירה קורס של כחמישה חודשים של תנועה לגיל הרך, אם זה עוזר. יש את זה בסניפים של בית הספר למקצועות הספורט במודיעין או בת"א. אפשר למצוא פרטים ב- www.sportacademy.co.il
אלון | 16:24  21/07/08
אמא שלי עוסקת ברכיבה טיפולית. זה תחום מאוד מאוד מתיש ושוחק שדורש הרבה ויש כמובן הרבה מגע עם מטופלים- ויש הרבה כאלה שהם פגועים קשה מאוד. ןזה מקצוע קשה וכדאי שתחשבי טוב טוב לפני שאת הולכת ללמוד את זה. אם את הולכת אז יש קורס בוינגייט שנערך בחוות אינטרה ליד חבצלת השרון. את צריכה רמה מסוימת של רכיבה על מנת להתקבל. מקווה שעזרתי
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 22:08  21/07/08
הי מיכל תרפיה באומנות אינו דורש מגע פיסי, פסיכולוגיה, עו"ס, הנחיית קבוצות, אימון אישי, קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק-כל אלה אינם דורשים מגע פיסי
נועה | 16:09  22/07/08
היי מיכל, יש לי רעיון בשבילך. אני יודעת שיש מסלול ייחודי במכללת בית ברל. זה מסלול לתואר ראשון בטיפול וקידום נוער, את מקבלת הכשרה לעבודה עם נוער בסיכון ונוער "עבריין". הלימודים הם מאוד מעניינים, במגרת הלימודים נותנים לך להשתתף בפרויקטים בבתי כלא ומתנסי"ם. בנוסף את מקבלת תעודת עובד חינוכי טיפולי. כדאי לך להתעניין בבית ברל, כי אני יודעת שזה מסלול ייחודי שלהם.
סגור