פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום אני מעוניין לדעת( כי אינני מוצא) האם יש השמה בעבודה בתקשורת ההני רוצה ללמוד תקשורת ואני רוצה לדעת האם יש מכללה שגם נונת השמה לתלמיידיה במהלך התואר או בסיומו תודה לכם
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 07:26  19/06/08
הי אבי עולם התקשורת הוא עולם רחב מאוד וכשאתה כותב השמה לא ברור באיזה תחום: עיתונאות, פרסום, שדרנות, יחסי ציבור? יש מכללות בהן לומדים תקשורת כללית עיונית, יש מוסדות לימוד בהם קיימת התמקדות יותר ספציפית כגוןף "כותרת", מכללה למנהל. ברר במקומות השונים מה המוקד לפני שאתה נכנס למסלול לימודים. אני לא מכירה מוסד לימודי הדואג גם לעניין ההשמה.
אבל בתחום לימודי התקשורת אני לא חושב שישנו מוסד לימודים שמבטיח עבודה בסיום התואר
זיו | 16:25  22/06/08
כחלק מלימודי התקשורת יש גם התנסות מעשית, ותוכנית מצויינות שמשלבת עבודה במשרדי פרסום וכדומה... בהצלחה.
סגור