פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

l.y | 22:10  27/05/08
אני משתחררת בעוד חודש וחצי וכמובן שהמחשבות מה הלאה כבר מהדהדות... די מלחיץ אותי שאין לי כיוון ברור ללימודים אקדמאיים בבי"ס למדתי מחשבת ישראל והתחום ממש עניין אותי ואני גם שוקלת ללכת לכיוון של פסיכולוגיה סוציולגיה אני מחפשת חומר באינטרנט אבל לא תמיד הכל כל כך ברור וגם אני לא בטוחה שזה מה שאני ארצה ללמוד עזרה? מישהו?
שגיא | 09:47  28/05/08
למה לא להמשיך במה שמעניין אותך? ובשביל הפרקטיקה - לשלב את זה עם תחום כמו ניהול? באונ' בן-גוריון למשל תוכלי ללמוד מחשבת ישראל (מחלקה מס' 1 בעולם בתחום) + ניהול, או כמובן פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה או כל תחום במדעי הרוח והחברה בשילוב לימודי ניהול או בשילוב דו-מחלקתי (כלומר, לשלב שני תחומים שונים במדעי החברה והרוח) בהצלחה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 21:05  28/05/08
הי מציעה לך לפנות לאחד מסניפי מכון "אדם מילא" ולהסתכל בתוכנת "מית"ם", תוכנה המכילה תיאורי עיסוק וכך ללמוד על תחומי העיסוק השונים, להבין מה זה בדיוק פסיכולוגיה ובמה עוסקים אחרי התואר הראשון, השני. וכן תוכלי לקבל רעיונות לגבי תחומים נוספים אותם אינך מכירה. במידה והקריאה של העיסוקים לא תקדם אותך לבחירה, מציעה לך לעבור יעוץ בבחירת מקצוע ולהתיעץ עם איש מקצוע. בהצלחה
היי, קוראים לי איריס ואני סטודנטית במחלקה לטכנולוגיות למערכות למידה. בין שאר המקצועות שלומדים בתואר הם פסיכולוגיה וסוציולוגיה ועוד קורסים מעניינים אחרים. הנה לינק לעוד מידע שיעשה לך חיוך קטן... http://hl.hit.ac.il/users/www/31325/pong_final.swf
סגור