פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

אלי | 00:32  26/05/08
שלום, קיבלתי ציון גבוה ב-GMAT ויש באפשרותי להתקבל לכל ההתמחויות שקיימות ב-MBA באוניברסיטאות שונות. רציתי להיוועץ בך באיזה התמחות כדאי לבחור. מצד אחד, אני מעוניין בתחום של מימון מכיוון שהוא מאוד מקצועי ומאוד יוכל לקדם אותי במידה ואפנה לעיסוק בתפקידים כלכליים (למרות שישנם כאלה שאומרים שניתן להתקדם בתפקידים כלכליים גם בלעדיו ומספיק לימוד עצמי במסגרת העבודה). מצד שני, הקורסים והסמינריונים במימון נראים לי די קשים ולא מעשיים(אני עובד במשרה מלאה ואין מספיק זמן לתרגל/אני גם קצת עצל) ומה גם שיתכן ולא אתעסק כל חיי בתפקידים כלכליים, אלא גם בניהול/שיווק ולכן אולי כדאי להתמחות בניהול/שיווק. הבנתי גם שההתמחות במימון עוזרת בעיקר לאנשים שמתעסקים עם שוק ההון ויתכן שישנם המון משרות יוקרתיות בתחום הכלכלי שלא מצריכות התמחות במימון, האומנם? או שכדאי מאוד לעשות התמחות במימון?
אייל רביב | 10:19  26/05/08
שלום אין לך צורך ללמוד מימון ,אלא עם אתה רוצה להיות מנכ"ל של בית השקעות או בכיר בשוק ההון
סגור