פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.
 
שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

 
שלום, אני מעוניינת להוציא תעודת הוראה, מאוד מתלבטת בין המסלולים ורוצה מסלול שפותח בפניי מספר אפשרויות לתעסוקה. האם נכון כי במסלול להוראה בבעל יסודי ניתן להתקבל גם לבתי ספר יסודיים? תודה.
מנהלת פורום לימודי חינוך | 14:02  19/02/15
לי שלום ותודה על פנייתך. לימודי החינוך ליסודי ועל יסודי הם שונים ולכן לא כל מנהלי בתי הספר יקבלו מורה שמגיע מטווח גילאי אחר. את צריכה לחשוב לאיזה טווח גילאים תתחברי יותר ותאהבי יותר ללמד. עם זאת חשוב שתדעי כי אפשר תמיד לשנות כיוון ולהתחרט אם תגלי שלא התחברת כמו שחשבת במהלך הלימודים. כיום ישנה אפשרות למורים ללמוד לתעודת הוראה נוספת הקרויה הרחבת הסמכה, לימודים אלו בעצם מקנים לך את האפשרות לעשות את כל השינויים לכל טווחי הגילאים ותחומי הלימוד. בנוסף, עבודה בתחום החינוך, כמו בכל תחום אחר, משתנה בהתאם למספר גורמים (כמו עיתוי חיפוש המשרה, מקום מגורייך, היצע וביקוש ועוד) ולכן קשה לומר באופן חד משמעי מה יהיה כשתסיימי את לימודייך. בהצלחה! לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לשרותך בפורום זה, רוית – מכללת אורנים.
סגור