פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

ליאת | 14:23  03/10/11
היי, אני מתחילה ללמוד השנה במכללת לוינסקי ומשובצת בתוכנית המצוינות של המכללה, שבמסגרתה משך זמן הלימודים הוא שלוש שנים במקום ארבע. אני הבנתי שכדי שאוכל לעבוד במוסדות של משרד החינוך, אני חייבת לבצע סטאז', שאת זה עושים בשנה הרביעית. לאור העובדה ששנת הסטאז' היא השנה הרביעית והלימודים במסגרת המצוינות נמשכים רק שלוש שנים, איפה נכנס העניין הזה?
שני צור | 18:24  03/10/11
סטאז' אינו חלק מתעודת ההוראה והתואר אלא נעשה כדי לקבל רשיון הוראה ולכן הוא בשנה הרביעית. את התעודה והתואר תקבלי בסיום השנה השלישית.
ליאת | 09:47  04/10/11
אז בעצם הלימודים לא "מתקצרים" לשלוש שנים כי אני חייבת לבצע סטאז' על מנת שאוכל לעבוד... אם כך, אין הבדל בין תוכנית המצוינות של המכללה לבין המסלול הרגיל מהבחינה הזו? שאלה שניה- אני לא בדיוק רוצה לעבוד בהוראה, אלא לעסוק בתרפיה באומנות עם ילדים מוגבלים, ואני מתכוונת להמשיך לתואר שני בתרפיה באומנות. האם בכל זאת אהיה חייבת לבצע סטאז'?
שני צור | 18:05  05/10/11
הלימודים מתקצרים באמת ולא במרכאות כי לשאר הסטודנטים עוד יש יומיים של לימודים בשנה הרביעית ואת התואר והתעודה הם מקבלים בסיומה. את כבר תקבלי במהלך הסטאז' שכר כבוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה לעומתם. אם את לא רוצה לעבוד במוסדות של משרד החינוך - את לא חייבת לעשות סטאז'.
ליאת | 11:16  10/10/11
שאלה אחרונה- את הסטאז' אני חייבת לבצע מייד לאחר הלימודים או שאני יכולה להמתין עם זה?
ליאת | 01:33  11/10/11
שאלה אחרונה- את הסטאז' אני חייבת לבצע מייד לאחר הלימודים או שאני יכולה להמתין עם זה?
סגור