פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

מיכל | 16:52  02/06/11
שלום, אני בת 33 ובעלת תואר ראשון במד"ה. השנה התחלתי ללמוד במסלול הסבת אקדמאים להוראה בכדי לקבל תעודת הוראה. בשנה זו למדתי יומיים וכ-3 ימים עבדתי בבי"ס יסודי במסגרת של פרוייקט- מעין סייעת, אך לא דרך משרד החינוך. האם יש לי אפשרות, כאקדמאית וכמי שכבר לומדת בהסבה לעבוד דרך משרד החינוך אפילו שאין לי תעודה??? מנהלת בית הספר טוענת שאינה יכולה להעסיק אותי, האם כדאי לי לברר במקומות אחרים שכן יפתחו לי את הדרך?? תודה
שני צור | 07:42  03/06/11
רשמית, באמת צריך תעודת הוראה, אולם כאשר יש מחסור במורים, יש מוסדות שמוכנים להעסיק על תנאי השלמת תעודת ההוראה.
תודה. במצב כזה יש דבר הנקרא חוזה אישי? האם יש צורך לפנות למשרד החינוך?
שני צור | 12:54  05/06/11
כדאי להתייעץ עם ארגוני המורים
פונים אליהם טלפונית?
או באתרים שלהם, בפורומים
תודה שני. יש לי שאלה נוספת: האם שנת עבודה בבי"ס, אפילו אם אין לי עדיין תעודה נחשבת כוותק בדיעבד? ובנוסף- במידה וכן אתקבל לעבודה בבי"ס ואין לי תעודת הוראה, יוכלו להחשיב לי זאת לקביעות? האם נהוג לפנות למפקחת אזורית לשם קבלת הצעות, גם אם אין לי עדיין תעודה ואני בזמן לימודים? תודה
שני צור | 18:57  06/06/11
לגבי החשבת השנים - אני שוב מפנה לאתרי ארגוני ההורים. לגבי פנייה למפקחת - בהחלט אפשר לנסות לפנות.
סגור