פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

צליל | 14:51  28/09/10
יש לי ממוצע בגרויות של 70 ואני רוצה ללמוד הוראה לחינוך מיוחד , המקום היחיד שאני יכולה להתחיל בו זה האוניברסיטה ברמת גן לתואר בחינוך אני מעדיפה ללמוד בלוינסקי , יש מכינה אבל במה זה עוזר לי ? , השאלה שלי אם אני יוכל לעבוד בבתי ספר עם תואר בחינוך ? אחרי תואר בחינוך כמה זמן צריך כדי להוציא תואר בהוראה? אשמח לתשובתך ץ
שני צור | 10:54  29/09/10
בלוינסקי המכינה תעזור לך בשתי דרכים: א. אם תעשי פסיכומטרי, היא תעלה לך את ממוצע הבגרות וכך תצטרכי פסיכו יותר נמוך. ב. את יכולה להתחיל במסלול שלא דורש פסיכומטרי כמו יסודי, ואז המכינה מספיקה לך בלי פסיכומטרי. התואר בחינוך לא יעזור לך בעבודה ללא תעודת הוראה. תעודת הוראה תיקח לך עוד שנתיים אחרי התואר.
צליל קרן | 21:27  29/09/10
מה הכוונה כמו יסודי ? כמה זמן זה לוקח ? איך זה בדיוק עובד?? אש מח לתשובתך ותודה על התשובה המהירה.
שני צור | 01:56  01/10/10
המסלול ליסודי לוקח 4 שנים ועוד שנת מכינה חוץ מזה. בסיום המכינה הבגרות שלך תהיה שווה לבגרות בממוצע 92. בסיום התואר של היסודי תוכלי לעשות הסבה לחינוך מיוחד. זה ייקח לך עוד שנתיים.
צליל קרן | 08:38  03/10/10
אז ממה שהבנתי המסלול לוקח 4 שנים ואז עוד מכינה ואז הלימודים לתואר שהם 4 שנים ?? בילבלת אותי קצת
שני צור | 10:08  03/10/10
מכינה - שנה 1 תואר ראשון ותעודת הוראה ביסודי - 4 שנים הסבה להוראת חינוך מיוחד - שנתיים
צליל | 14:26  03/10/10
תודה רבה שענית כול כך מהר וייעצת לי. עזרת לי מאוד.
סגור