פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שולי | 10:45  15/04/10
אני עו"ס שחושבת על הסבה לחינוך מיוחד או ייעוץ חינוכי או מורה מקצועית בבי"ס יסודי. למה יש הכי הרבה ביקוש בחינוך המיוחד? אוכל לעבוד באופן פרטני? מה ההבדל מבחינת שעות לימוד והבדלי שכר? מה עלי ללמוד כדי להיות יועצת חינוכית? האם יוכרו לי שנות הוותק כעו"ס ולדרגה? מצטערת על ההצפה בשאלות אני לא בקיאה בתחום
שני צור | 10:19  16/04/10
הכי הרבה ביקוש יש דווקא ביסודי הרגיל ופחות בחינוך המיוחד. אם תהיי מורה לחינוך מיוחד תוכלי כמובן גם להיות מוורה פרטנית. מבחינת ההבדלים - הבסיס לשכר הוא זהה, אך על חינוך מיוחד או על ייעוץ יש גמול נוסף בתשלום. יש באתר עובדי ההוראה של משרד החינוך תקנון שמפרט את התוספות בשכר וכן את נושא ההכרה לוותק. כדי להיות יועצת חינוכית עליך ללמוד תעודת הוראה ואז תואר שני בייעוץ חינוכי
עדי | 13:21  18/04/10
היי, אני יכולה להגיב בקשר לייעוץ חינוכי. אין הסבה לייעות חינוכי כיוון שזהו תואר שני. את צריכה לעשות קודם כל הסבה להוראה, לאחר ניסיון בהוראה (או אולי הכרה בניסיון שיש לך כעו"ס) של מספר שנים (משתנה ממוסד למוסד) תוכלי ללמוד לתואר שני בייעוץ חינוכי. אני אישית למדתי בבית ברל, גם תואר בחינוך ותעודת הוראה וגם תואר שני בייעוץ חינוכי. אני כמעט בטוחה שיכירו לך בניסיון קודם שיש לך, אבל הכי טוב אם תצרי קשר.
סגור