פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שגית | 11:32  04/05/08
הלכתי להתעניין במכללת תלפיות לגבי הסבה לחינוך מיוחד.. מאוד התרשמתי מהמקום.זאת מכללה דתית ורק בנות לומדות שם. מפה לשם עניין ההסבה הוא רק שנה! מפתיע למה במקומות אחרים כמו לוינסקי וסמינר הקיבוצים לומדים שנתיים?!! אגב, שאלתי וזה תעודה של משרד החינוך....
שגית | 16:48  05/05/08
למה באמת זה שנה ובמכללות אחרות שביררתי זה שנתיים...
שני צור | 12:22  07/05/08
אני לא כל כך יודעת איך בתלפיות מצליחים לדחוף את זה בשנה. אני יודעת שבתעודת הוראה של חינוך מיוחד חייבים שנתיים התנסות, ולכן במכללות לחינוך: אורנים, בית ברל, לוינסקי, קיבוצים וכדומה - המסלול אמור להיות שנתיים. אם נותנים לך אותה תעודה בפחות זמן - עדיף לך
האמת שזה נמשע לי עכשיו קצת מפחיד..?אולי הם לא מלמדים לעומק.. אני ר ק יודעת שהעבודה המעשית היא שנה אחת
שגית | 15:23  07/05/08
ביררתי והעבודה המעשית בתלפיות היא שנה וזה רק בחינוך מיוחד וממה שהבנתי במכללות האחרות זה כפל הסמכות וכנראה בגלל זה ההסבה הוא שנתיים נראה לך הגיוני? לפי המערכת שהם בנו לי יוצא לי לעשות השנה הבאה 36 נקודות זכות. שזה אומר 24 לימודים במכללה ו12 עבודה מעשית.. תגידי לי אם זה נשמע לך הגיוני או שיש כאן טריק?
שני צור | 15:54  07/05/08
מבחינת השעות זה נשמע הגיוני, אבל לא ידוע לי שבמכללות אחרות יש כפל הסמכה בחינוך מיוחד 6-21. בגילאי 0-6 יש כפל הסמכה. פשוט תוודאי איתם שזה תעודה של משרד החינוך, ושאת יכולה לעבוד איתה בכל מוסד. ואם זה אכן כך - אז אין בעיה
סגור