פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אהלן, אז ככה, אני בדילמה רצינית ומאוד מבולבל וקצת מיואש. אני מאוד רוצה להתחיל ללמוד את תחום התקשורת, אני מתעניין במ'ס תחומים: תקשורת,טלוויזיה, פרסום יח'צ וצילום. הבעייה שלי היא שאין לי תעודת בגרות ופסיכומטרי. השאלה שלי היא איפה אני יכול ללמוד לימודים גבוהים\ תואר ללא תנאי קבלה (בגרות,פביכומטרי)? ידוע לי על 2 אפשרויות בינתיים, הראשונה- האו'נ הפתוה (אני לא רוצה ללמוד שם) והשנייה- מנשר לאמניות תא (צילום ). אם ידוע לך פרטים לגבי מכללות פרטיות\בתי ספר או כל דבר באזור תא ומהרכז אני אשמח לשמוע. תודה והמשך שבוע נפלא :)
שרון אשכנזי | 11:56  14/10/07
הי אמיר קשה מאוד למצוא מוסד לימודים שאחת הדרישות הראשוניות שלו אינה זכאות לתעודת בגרות. האוניברסיטה הפתוחה היא אכן האופציה המוכרת ביותר. כשניכנסתי לאתר של מכללת אריאל נכתב שם כך לגבי תנאי הקבלה: "תנאי קבלה קבלה אוטומטית: תעודת בגרות בציון מינימום של 93, או: מבחן פסיכומטרי מציון 580 ומעלה (ובתנאי שממוצע הציונים בתעודת הבגרות הוא לפחות 80). קבלה לאחר ראיון: תעודת בגרות בציון מינימום של 85, או: מבחן פסיכומטרי בציון 525-579. כל המועמדים חייבים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה, כולל 4 יחידות באנגלית (בציון מינימום של 70)". [מועמדים בעלי נתונים נמוכים יותר יכולים לפנות לוועדת הקבלה של המחלקה לתקשורת, ולנמק בכתב את בקשתם להתקבל ללימודים. בעקבות המכתב יוחלט אם לזמנם לראיון אישי]. קרא את הפיסקה האחרונה. הייתי ממליצה לתהקשר אליהם ולבדוק במה דברים בדיוק אמורים. מעבר לכך כפי שאני ניכנסתי לאתר של מכללה זו אתה יכול לעשות זאת גם עם מכללות אחרות ולבדוק אם יש תנאים מיוחדים לקבלה. בהצלחה, שרון
אמיר | 04:02  15/10/07
סגור