פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום רציתי בקשה לקבל פרטים על הלימודים במכללה, מה שונה אצלכם לעומת מקומות אחרים? מה המסלולים המרכזיים שנלמדים שם? האם נושא הניו מדיה חזק אצלכם? מישהו שלומד שם ויכול לפרט אני אשמח לקבל תשובות - וגם מהמנהלים פה שבטח מבינים יותר בזה
אלהן דן, אני סטודנט לתקשורת במכללה למנהל ואני מקווה שזה יעזור לך :) לגבי הניו-מדיה אני פחות יודע כי אני במסלול של עתונות. חבר שלי לוקח גם מסלול של מדיה ופופ קולטור, ויש שם דגש רב על כל זירות המדיה החדשות. מה אני יכול לפרט לך על המקום?! יש המון סדנאות שונות ופרוייקטים (שזה מגניב) מעבר לכל שעורי התאוריה הקלאסיים וסה"כ מאד מרוצה :) אם יש לך שאלות ספציפיות, אתה מוזמן לשאול :)
מנהל פורום לימודי תקשורת | 15:28  21/04/13
הי דן כדי ללמוד על הייחודיות של בית הספר לתקשורת במכללה למינהל, הייתי מציעה להגיע למפגש שיתקיים שביום שלישי הקרוב 23.4.2013 בשעה 18:00. המסלולים המרכזיים שנלמדים עוסקים בפרסום, שיווק ויחסי ציבור, תרבות פופולארית, עיתונות ותקשורת דיגיטלית. לשאלתך תחום הניו מדיה מיוצג במסלול שלם העוסק בדיגיטל. שרון
סגור