פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שם בדוי | 10:23  16/12/10
שלום לכולם אני זיו(שם בדוי) לאחרונה(אחרי הרבה שנים של השלמת בגריות) התחלתי ללמוד תואר בתקשורת תואר שאותו כול כך רציתי עוד בזמן שהשלמתי בגריות והנה הגעתי למעמד שאותו כוך כך רציתי הבעיה היא זה לא שאני לא מרגיש מחובר לתואר הזה זה לא שחומר הנלמד(ברובו) כיף לי זה לא שאני לא נהנה אבל תמיד המחשבה של מה שאני יעשה עם זה זה מעיק עלי זה מתסכל אותי ברמות שלא יתוארו כי קשרים אין לי,נסיון בתחום אין לי, מה גם שזה תואר שוואלה קיים החש שמרוב שהוא כללי אנ י לא יעשה כלום בסוף זה לא המטרה שלי ובגלל זה זה נורא מתסכל אותי עוד דבר שנורא מתבכל אותי אני לומד במכללת נתניה( אני גר בראשלצ) רציתי ללמוד במכללה למנהל אך לא התקבלתי זה לא שאני לא נהנה שם אני נהנה מאווד הן מהמרצים הן מהסדנאות הנלמדות. הן מהיחס באמת אין טענות אבל כול הזמןיש לי בראש את הקטע שאומר-שלמכלללת נתניה אין שם ולמנהל יש בגלל זה לא יסתכלו עליי אני יודע שזה לא פורום של" בוא שב על הספה וספר לי מה מטריד אותתך" אבל אני חייב תעזרה שלכם , באמת כי אין לי את מי לשאול ואין לי במי להיעזר אנא כול אחד שיתרום את דעתו יגיע לי לעזור לי להגיע להחלטה מה לעשות תודה רבה לכול הפונים
אורן | 23:43  27/01/11
אני לפני הלימודים, מכיר את הסיפור בדיוק, בן אדם אל תחשוב על מה יהיה, אם אתה נהנה מהכל אז מה אתה צריך יותר מזה?! זה לא נכון שלמכללת נתניה אין שם, תחשוב על זה שאם אתה תהיה טוב בזה אז אתה תצליח ככה זה בחיים, חוץ מזה תוכל להיכנס לחברות גדולות יש לך תואר ראשון בתקשורת שתקשורת זה הכל היום בחיים אין לזלזל.. לימודים זה צמיחה תתחבר אליהם ואל תחשוב על עיסוק תתרכז בלהיות טוב בזה.. יהיה בסדר.. חששות יש לכולנו טבעי ביותר :)
אמיר | 17:54  28/01/11
תודה רבה ידידי על התגובה רק שמאוחר מדי פרשתי בגלל בגלל בעיות כלכליות ונפשיות( לא אני לר חולה נפש חחחח)... פשוט הנפש שלי ריקה כבר מכול המחשבות האלה אבל אני מתכוון לחזור... אגב מה אתה אומר על מה שרשמתי אני באמת מדבר שטויות אחי? האם יש צדק בחששותי הן לגבי המככלה ולגבי הקטע של העיסוק
סגור