פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

כנראה אתחיל ללמוד לתואר בתקשורת בפתוחה. שאלתי היא..עם מה את ממליצה לשלב זאת? ניהול? פסיכולוגיה? מה את חושבת "הולך" הכי טוב עם תקשורת..על מנת להשתלב בעבודה ביותר יעילות? שאלה נוספת היא מה דעתך (בהנחה והינך יודעת) על בית ספר "חשיפה" של הפתוחה? הנותן לימודים מעשיים בזמן התואר. ובכלל, איך מעסיקים פוטנציאליים יסתכלו על בוגר הפתוחה בתקשורת והאם יהיה לו קל להיכנס לעולם הזה? אני יודע שאני שואל הרבה..טיפה מבולבל. אנא שפכי אור על תהייתי. תודה רבה!
שרון אשכנזי | 16:14  11/10/10
הי ניר השאלה מה אתה רוצה לעשות בתום לימודי התואר, היכן אתה רואה עצמך משתלב בעבודה, באיזה תתי תחומים של תקשורת, באיזה סוג של משרדים כך תוכל להחליט מה השילוב הדו חוגי המתאים לך. אכן בית הספר "חשיפה" מאפשר לך להחשף ולהתנסות בתחום מנקודת ראייה מעשית.דבר זה חשוב מאוד בעיקר למי שלומד במוסד המציע תואר עיוני בתחום התקשורת. מעסיק פוטנציאלי בתעשייה מחפש את הנסיון המעשי והפוטנציאל הגלום במועמד לתפקיד, לכן בתחום זה חשוב מאוד להתנסות מבחינה מעשית בסדנאות וקורסים שונים בסגרת לימודי התואר. בהצלחה שרון
ניר | 01:10  23/01/11
היי שרון זהו, שאני רוצה להיות תקציבאי במשרד פרסום. לא כזה מכריח פרקטיקה בניגוד לטלוויזיה.
שרון אשכנזי | 10:08  02/02/11
הי ניר אני חושבת שגם אם אתה רוצה להיות תקציבאי או לשמש בכל תפקיד הקשור למשרדי פרסום ויחסי ציבור הנסיון הפרקטי חשוב. אני לא בטוחה שמול מעסיק פוטנציאלי יהיה לך יתרון על פני בוגר שהתנסה בכך ואף שימש כתקציבאי בפרויקט פרסומי בזמן הלימודים. שרון
גדי | 22:58  13/10/10
אני ממליץ לך בחום להתייעץ עם אחד היועצים .. נכון ש"יועצת" לא זכורה לנו הכי טוב מבי"ס, אבל מנסיון אישי לי הם עזרו מאד ומיקדו אותי בלימודים. קבל קישור לאתר- תשאיר פרטים ויחזרו אליך.
גדי | 23:00  13/10/10
http://www.wesell.co.il/click/ZmZzrr6kQEnT9M3/NXr6ztkJyx2MwE1/TsZmZzrr6kQEnT9M3tS
ניר | 01:12  14/10/10
אם אפשר לדעת במה התמקדת? עם מה שילבת? האם למדת ב"חשיפה"? והאם הנך עוסק בזה..
סגור