פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום, אני מעוניין ללמוד צילום באופן מקצועי ואני מתלבט לאן כדאי ללכת. אני למדתי מספר קורסים בערב להכרת התחום ולאחר שהגעתי למסקנה שאני רוצה לעסוק בתחום הצילום ולא דווקא בצילום אירועים ,החלטתי להעמיק את היידע שלי וחשבתי על לימודי הנדסאי. נרשמתי לספיר אבל אז החלו לצוץ שיקולים כלכליים ועכשיו אני חושש שבמסגרת בספיר שהיא לימודים 4 ימים בשבוע,אני לא אוכל להחזיק את עצמי כלכלית,אני פשוט לא יודע מה מצפה לי. אני חייב לציין שאני כבר סטודנט בעל תעודת הנדסאי תעשייה וניהול ותמיד מימנתי את עצמי בעבודה במשרה מלאה,לכן אני חושש מעט מהבאות. הייתי מעוניין לדעת אם החשיבות לתעודה משחקת בתחום הנ"ל פשוט בסילבוס של הנדסאי מושכים אותי מספר דברים שרציתי לדעת ( אני מעוניין לדעת גם תוכנות עריכה,צילום וידאו ועריכה,צילום מזון,סטודיו ועוד). התעניינתי גם לגבי מכללת קרית אונו אבל שם קיבלתי המלצות לא הכי טובות. האם יש עוד מקומות שאפשר ללמוד באופן מלא מבחינת היידע ושיוכלו לקדם אותי בתחום? אני בנוסף מעל גיל 30 האם יש מילגות לסטודנטים בגיל שלי? אני שואל כי מאחר ותמיד עבדתי אף פעם לא הייתי זכאי למילגה . תודה
ליאור | 17:00  06/07/10
אני לא יודע מאיזה אזור אתה בארץ, אבל אם התעניינת בקרית אונו אז אולי אזור תל אביב יתאים לך, תנסה בדרך צילום, בית ספר לצילום מכללה מאוד טובה לצילום, לומדים שם את כל הטכניקות.
סגור