פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

עודד | 11:53  24/09/08
שלום , שמי עודד ואני כרגע לומד הנדסה תעשיה וניהול , אני לא מסתדר וחושב להחליף תחום לימוד. מאוד קורץ לי תקשורת אבל אני לא ממש יודע אם יש בזה עבודה לאחר הלימודים ואיפה אפשר ללמוד ולעבוד במקביל. איזה קורסים מוצעים בלימודי תקשורת ? ראיתי מגוום מקומות המלמדים תקשורת אך אין לי המלצות ... אשמח אם תוכלו לעזור לי בברכה, עודד ק.
היי עודד, אני מכיר כמה אנשים שהחליטו לעשות שינוי אחרי שהתחילו ללמוד תואר אחד ועברו לתואר אחר. בשנה א' בדרך כלל יש הרבה קורסים חופפים כך שלא תצטרך לעשות ההכל מהתחלה. לגבי איפה אפשר ללמוד ישכמה מקומות אני ממליץ יותר על מכללה ולא אוניברסיטה מכיוון שהלימודים שם פשוט יותר מעניינים כי הם יותר מעשיים. לגבי הקורסים, בדרך כלל יש מסלולי התמחות שונים על פי בחירתך. לגבי עבודה, זהו תחום מאוד מתפתח בשנים האחרונות ובשנים הקרובות. זה קורה מכל מיני סיבות,החל מ התפתחות טכנולוגיות ועד התפתחות של נישות חדשות שבטח אפילו לא חשבת עליהם. אני למדתי תקשורת במכללת נתניה ואני מאוד מרוצה. עברתי תהליך של הפרייה איטלקטואלית שמאוד עזרה לי. עבודה מצאתי בלי בעיה יש המון דרישה. אם אתה בן אדם לעניין לא תהיה לך בעיה! בהצלחה ושנה טובה
סגור