פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

רן | 03:12  29/03/12
שלום לכולם,אני בהתלבטות באיזה מוסד ללמוד מנהל עסקים. המוסדות שעליהם חשבתי הם-המכללה למנהל,רופין,או בן גוריון לימודי ניהול מלונאות ותיירות(כי לזה אני מתקבל,אלא אם כן אשפר פסיכומטרי) שאלתי היא האם כדאי לשפר את הפסיכומטרי על מנת ללמוד במוסד אוניברסטאי או ללמוד במקום כמו המכללה למנהל שנחשב(לפחות ממה ששמעתי)מוסד לימודים יוקרתי ובעל שם. עוד שיקול-אני מעוניין לעשות גם תואר שני במנהל עסקים(כן כן,לא עשיתי תואר ראשון וכבר בונה על השני,תגידו יומרני? אני אגיד שאתם צודקים ומקווה שאצליח לממש את חלומי)ואני חושב שאולי אם אעשה בבן גוריון תואר ראשון בניהול מלונאות ותיירות ולאחר מכן אמשיך ישר לתואר שני במנהל עסקים התואר הראשון שבו החותמת של מלונאות ותיירות יהיה בטל בשישים(חשוב לי שיהיה בטל בשישים כי הבנתי שמלונאות ותיירות בדיפלומה יכול אולי להוריד את איכות התואר,שוב ככה שמעתי) אשמח לעצתכם וחכמתם בנושא. חשוב לי לדעת מה איכות התואר בכל מקום,איפה יהיה לי הכי כיף ללמוד וכמובן איכות ושם המוסד בשוק העבודה. המון תודה לכל המייעצים למיניהם. סופ"ש טוב ומהנה לכולנו.
שרונה קרני | 10:28  29/03/12
שלום בתור מנהלת פורום איני יכולה להמליץ על מוסד כזה או אחר, אני משאירה זאת לחברי הפורום. אני ממליצה לך לפנות לכל המוסדות בהם אתה מתעניין ולקבוע פגישת ייעוץ, להתייעץ עם בוגרים וסטודנטים ולקבל החלטה. בהצלחה
אני יכולה לייעץ לך על המכללה למנהל כי אני לומדת כאן פשוט... אני עכשיו לומדת ובאמצע השנה השנייה שלי. מנע''ס אני לומדת פה , בהתחלה חשבתי ללכת על אונ' אבל לא היו לי ציונים מספיק גבוהים , כן נו כמו כולנו זלזלתי בתיכון. חשבתי שאצטרך להימרט עם פסיכו' וכדומה אבל אחרי פגישת ייעוץ שהייתה לי עם מישה במכללה למנהל חשבתי לנכון לחקור את המקום לעומק.... דיברתי עם אחות של חברה שלי שסיימה כאן תואר ראשון לפני שנתיים והיום היא עובדת בתחום. היא גם חשבה על תואר שני אבל ירדה מזה כרגע כי היא כבר בעסק ורוצה לבסס את עצמה בעולם הזה. אני חושבת שכדאי לך לבוא ללמוד במכללה בראשלצ, אחלה מרצים, אחלה תנאים. אחלה חבר'ה..אני בסה'כ מרוצה... אם יש לך עוד שאלות בנושא אז בכיף תשאל. אנסה לעזור במה שיכולה... אחלה סופש :-)
אני מתלבט בעיקר בגלל השם של המוסד,האם המוסד נחשב בשוק העבודה?או שאוניברסיטה עדיין עדיפה? איך איכות הלימודים?איכות האנשים?ההתייחסות לתלמידים?האם באמת שווה להוציא את הסכום הכל כך גדול בשביל ללמוד במכללה למנהל?האם הכלים שאני מקבל פרקטים וטובים יותר ממוסד לימודים אחר? מתנצל על השאלות הרבות והמון תודה!
תראה, בעקרון זה משנה אבל לא משנה. השם הכי טוב של מכללה לא משנה אם אתה יוצא משם עם ממוצע לא טוב או שפשוט מעביר את התואר בפארש. אם אתה מסיים בהצטיינות ההבדלים בין יוצאי מכללות כאלה ואחרות מטשטשים, אחותי עשתה במכללת נתניה, סיימה בהצטיינות ולא לקח לה הרבה זמן עד שמצאה עבודה. זה שם המשחק.
תודה דוקי וחג שמח! יונית עדיין ממתין לתגובתך,חג שמח!
סגור