פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

גל | 16:05  23/02/09
שלום אנשים נחמדים.! מישהו מכיר את המרכז האקדמי למשפט ועסקים??
ניקול | 12:05  24/02/09
רציתי להירשם הייתי ממש לקרת רישום למינהל עסקים אבל התברר שאין להם אישור מהמועצה להשכלה גבוהה אז לא לקחתי הימורים לא מומלץ וגם המכללה לא מוכרת...בהצלחה
לבנת | 11:02  26/02/09
לא כדאי ללכת על מקום שאין לו אישור מהמועצה אלא רק על מקום עם אישור ושם ידוע אם אתה מחפש משפטים + מנהל עסקים ממליצה לבדוק את הקריה האקדמית אונו
нлр | 22:06  01/03/09
יש מכללות הרבה יותר טובות מאשר אונו. אני לא רוצה להכנס להשמצות אבל לפני שנה קראתי חלק מדוח המל"ג ללימודי משפטים ואך לא לומר הם לא יצאו שם משהו (בלשון המעטה) אני ממליצה למי שחושב ללמוד שם לבדוק שוב בדיוק לאן הוא נכנס.
סטודנט באונו | 13:08  03/03/09
אני מצרף לך לינק לנתונים של סטודנטים למשפטים: http://www.israelbar.org.il/article_inner.asp?pgId=72519&catId=7 באונו יש את הכמות הכי גדולה של סטודנטים בתחום עם אחוז עוברים יפה מאוד (מעל 70%!) ביחס לכמות הסטודנטים. מספיק כבר עם ההשמצות פה על מוסדות לימוד, שכל אחד יסתכל על איפה שהוא לומד. זה לא נעים לקריאה לסטודנטים מאותו מוסד, זה שקרי וזו הטעייה.
סגור