פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

קוקי | 14:05  15/01/09
שלום אנשים, רציתי לשאול ולהתייעץ עם מישהו שמבין קצת.. באיזו מכללה הכי כדאי ללמוד מנהל עסקים???
קוקי | 19:47  17/01/09
גלי | 15:54  18/01/09
לדעתי המכללה הכי טובה זאת המכללה האקדמית נתניה הלימודים שם ברמה גבוהה וגם שמעתי שמשנה הבאה הולכים להיפתח 8 מסלולי לימוד במנהל עסקים לתואר ראשון כמו מסלול מימון, יועצי השקעות, חשבונאות, מערכות מידע ועוד..
שירה | 11:50  25/01/09
אם את רוצה ללמוד במכללה, אז אני חושבת ששתי המכללות המובילות הן המכללה למינהל והבינתחומי. אני אישית לומדת במכללה למינהל מנע"ס וחבר שלי לומד בבינתחומי מנע"ס, ואנחנו כל הזמן עושים השוואות בינינו.. אני באמת חושבת שמבחינה לימודית, המכללה למינהל אפילו עוקפת את הבינתחומי, מבחינת קורסים ומרצים. צריך להיות בקרוב ימים פתוחים של 2 המקומות האלה, כדאי לך ללכת לראות ולשמוע מה יש לכל מוסד להציע לך.. (אם אני לא טועה, למכללה למינהל יש יום פתוח ביום שישי הקרוב, אבל תוודאי את זה קודם..)
קוקי | 15:12  25/01/09
סגור