פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

גלית | 23:29  20/12/08
שלום, סיימתי את התואר הראשון בהנדסת תעשייה וניהול במכללה בצפון עם ממוצע 83. אני שוקלת לעשות את התואר השני במנהל עסקים באוניברסיטת חיפה, ת"א או טכניון. יש לי שנה נסיון בחוץ. איפה מומלץ ללמוד מבין השלושה, והאם אני חייבת לעשות את מבחן הGMAT? מתי מועדי ההרשמה ל-2009? תודה
anna | 13:36  21/12/08
שלום גלית, תקשיבי, אין מצב להתקבל למקומות האלה בלי GMAT... הם מחייבים לעשות GMAT מלא עם ציון סף שחייבים להגיע אליו... ובנוגע למוסדות השונים, אני בדיוק באותה ההתלבטות וחברה שלי הולכת לכנס של הפורטל ללימודי MBA שמסביר על כל התוכניות השונות בארץ. זה ב- 1.1.09 (להתחיל את השנה במסלול חדש בחיים....) בר"ג..... זה חינם, ככה שגם את מוזמנת אני אשלח לך קישור אם את רוצה, להרשמה, תרשמי לי את המייל שלך......
טרבולסקי חמדי | 15:32  21/12/08
שלום בתור מנהלת הפורום איני יכולה להמליץ על מוסד זה או אחר. אני ממליצה לקבוע פגישות יעוץ, לשוחח עם בוגרים ולקבל החלטה. בהצלחה
שלום לך, במחלקה לתואר שני במנהל עסקים באריאל אנו מציעים תוכנית לימודים המותאמת לאנשים עובדים וברמה גבוהה. במחלקה מלמדים מרצים מן השורה הראשונה ולסטודנטים מגוון רחב של קורסי בחירה בכל התחומים. כמו כן עם הנתונים שפירסמת תוכלי להתקבל ללימודים ללא מבחן GMAT. לפרטים את מוזמנת לפנות במייל או במס' טלפון- 03-9066274. בהצלחה!
סגור