פורום שיווק ופרסום-לקריאה בלבד

בהנהלת: ד"ר עופר צלרמאיר  |  מסר למנהל/ת הפורום
כיום בעידן האינטרנט המדיה והפרסום האפשרויות רבות. לכן אנחנו כאן לתת לכם מענה לשאלות. מהם תנאי הקבלה? מועדי הפתיחה, תואר בשיווק ופרסום לתואר שני, לימודי ערב? היכן לומדים? אפשרויות תעסוקה? כל זאת ועוד בפורום שיווק ופרסום

ד"ר עופר צלרמאיר

ד"ר עופר צלרמאיר, ראש ההתמחות בשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו

אני מעוניין בלימודי שיווק ופרסום ורציתי לדעת איפה ניתן ללמוד שיווק ופרסום? מהו משך הלימודים? והאם ניתן ללמוד לתעודה או רק למסלול אקדמאי? תודה מראש על התשובה
ד"ר עופר צלרמאיר | 22:28  27/05/07
שלום יניב, יש מסלולים שונים, החל ממסלולי תעודה קצרים וממוקדים במקצוע נתון (כגון "מכירות", "קופירייטינג") ועד מסלולי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום הנמשכים כשלוש שנים ומקיפים את מגוון המקצועות בתחום. אני מציע שתעיין בתכתובות קודמות בפורום זה, סביר שתמצא תשובות מפורטות.
קריה אקדמית אונו | 09:42  28/05/07
יניב שלום ניתן ללמוד שיווק ופרסום במסלול האקדמאי כחלק מלימודי מנהל עסקים אצלנו בקריה האקדמית אונו. אשמח להפגש איתך לגבי תנאי הקבלה והלימודים אצלנו בקריה האקדמית אונו או לענות לך באופן פרטני באמצעות תיבת האימייל. בתודה, טובה מרקוביץ' מנהלת הרישום, הקריה האקדמית אונו רח' צה"ל 104 קרית אונו טלפון 5311861 – 03 tova@ono.ac.il http://www.ono.ac.il
ראאק | 00:10  06/12/07
קא''
גיל | 00:18  06/12/07
איזה תואר פרקטי יותר בשוק העבודה למי שמעוניין לעבוד בתחום השיווק , מנהל עסקים בהתמחות של שיווק או תקשורת ושיווק ? ומה ההבדלים ביניהם
אני מכיר בתי ספר מוביל בתחום השיווק והפרסום בארץ ( הכוונה היא ללימודי תעודה) זה הבצפר - בי"הס הגבוה לחברות הפרסום, הבוגרים שלהם משתלבים בחברות פרסום הגדולות בארץ.
סגור