פורום שיווק ופרסום-לקריאה בלבד

בהנהלת: ד"ר עופר צלרמאיר  |  מסר למנהל/ת הפורום
כיום בעידן האינטרנט המדיה והפרסום האפשרויות רבות. לכן אנחנו כאן לתת לכם מענה לשאלות. מהם תנאי הקבלה? מועדי הפתיחה, תואר בשיווק ופרסום לתואר שני, לימודי ערב? היכן לומדים? אפשרויות תעסוקה? כל זאת ועוד בפורום שיווק ופרסום

ד"ר עופר צלרמאיר

ד"ר עופר צלרמאיר, ראש ההתמחות בשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו

אביאל | 09:25  17/09/08
קופירייטר,תקציבאי,מדיה פלנינג,גרפיקאי,יח"צ וכו'-כל הנושאים הקשורים לפרסום, האם כדאי לעשות תואר ראשון בפרסום ותקשורת או לעשות קורס בבצפר למשל, של כמה חודשים ואז יש סיכוי להתקבל לעבודה בתחום. שמתי לב שחלק מדרישות הקבלה לקורסים בבצפר זה "תואר ראשון רלוונטי בתחום"- למה הכוונה?? האם כדי לעשות קורס של שנה צריך תואר ראשון?
דר עופר צלרמאיר | 21:02  09/10/08
שלום, גם נושא זה - ההבדלים בין לימודים בבצפר ללימודי תואר ראשון, נדון רבות בפורום. חפש בין התכתובות ותמצא תשובות ממצות לשאלתך.
ליטל | 10:34  08/12/08
היי אביאל, אני אישית יכולה להמליץ בחום על לימודים בבצפר , לומדת שם קורס הפקה ונהנת מכול רגע , לימודים דינאמים , מאתגרים + אחלה ח'ברה :) אמממ לגבי התואר ממה שנראה לי יש רק שני קורסים עם צורך בתואר ראשון, לדוגמא אני התקבלתי אחרי בחינה וראיון עם מנהל הקורס , סינון טוב אבל לא מלחיץ. שמע לי לא היה ראש ללימודי תואר , רוצה ללמוד, להשתפשף, ולעבוד בשטח והאמת כבר מתחילים לדבר איתי על מציאת עבודה. כשאני חיפשתי מקום ללימודים התקשרתי למלא מקומות ועשיתי חיפושים חשבתי על תואר אבל אחרי המלצות חמות של חברים שלי התקשרתי גם לבצפר...והתאהבתי. בקיצור המלצה שלי תעשה טלפונים תעשה בירורים ורק ככה באמת תמצא את המקום המתאים לך , ב ה צ ל ח ה **ליטל**
סגור