פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלון | 13:53  19/05/11
שלום לכולם, אני סטודנט שנה ראשונה בחשבונאות מנהל עסקים במכללה ומתחילות לעלות לי חששות בנוגע לרמה הנדרשת כדי להציב ממוצע גבוה, לכן אני מתחיל לתהות מהו הנתון לגבי כמה מתחילים לימודי חשבונאות פה במכללה לעומת כמה מסיימים...? ז"א האם מישהו יודע מהוא אחוז הנפל של המחזורים האחרונים? זה כאילו לא מפרסמים את זה בשום מקום...
כפי הנראה כתוצאה מהביקוש הרב ללימודי חשבונאות עלו מאוד תנאי הקבלה במכללה למנהל וגם הלימודים עצמם קשים הרבה יותר בשנה האחרונה. זה מתבטא בשיעור נכשלים גבוה במיוחד בקורסים מתקדמים (לעיתים 70%-80%), קורסים חוזרים רבים יותר וממוצעי ציונים נמוכים בחתך רוחבי. יחד עם זאת, סיום התואר כשלעצמו הוא לא מעט. הקושי האמיתי היום הוא במציאת התמחות כאשר שוק המתמחים מוצף. לאחר ששכרם של המתמחים ירד במיוחד ב 4-5 שנים האחרונות במשרדים הגדולים ניתן לומר גם שכעת קשה למצוא התמחות בשכר נמוך הרבה יותר. יחד עם זאת המקצוע מאוד מבוקש במקומות שונים בעולם כמו ארה"ב, קנדה ואוסטרליה בהתאם להתאמות הנדרשות בכל מקום ולמי שמעוניין זאת אפשרות טובה וכדאית.
סגור