פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני בוגרת תואר ראשון בביולוגיה וחשבתי לעשות הסבה אולי לחשבונאות (ראיית חשבון) דרך המסלול של בר-אילן ללימודי המשך לבעלי תואר ראשון. רציתי לשאות האם מישהו יכול לומר לי מה הדרישה בשוק עבור רואי-חשבון? כמה זמן עורך הסטאז' והאם כדאי להשקיע בתהליך מבחינת מציאת מקומות עבודה וכד'? אשמח לתשובה רצינית ומפורטת תודה
דרישה לרואי ח-ן קיימת, אבל היא לרואי ח-ן עם ניסיון, יוצאי BIG4 בדרך כלל. סטאז' - שנתיים. לא כדאי לך לעשות את ההסבה לראיית חשבון, כיוון ש: א. השוק מוצף במחפשי התמחות. ב. הלימודים תובעניים מאוד. ג. התכנית של בר אילן ושל כל מקום אחר עולה לא מעט כסף. ד. בזמן הלימודים כמעט ובלתי אפשרי לעבוד. ה. המקצוע לא מתאים לכל אחד (יש הרבה אנשים שזה משעמם אותם, אותי לא).
סגור