פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום אני מעוניינת ללמוד לימודי תואר ראשון אבל אני מתלבטת עם ללמוד במסלול האקדמי מנהל עסקים שהבנתי שהתואר כללי מדיי ולא נחשב בשוק ,או תואר ראשון בחשבונאות במכללה למנהל(שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה )מה יהיה יותר כדיי מבחינת תחום עיסוק בסיום הלימודים?ומציאת עבודה ..? תודה
ליאת | 13:26  19/09/10
התואר דרך האוניברסיטה הפתוחה מאוד קשה, אני כרגע נמצאת בשנה האחרונה ללימודי התואר שלי (חשבונאות עם חטיבה לכלכלה), אני לא יודעת למה את חושבת שהתואר שלו מוערך פחות כי אין זה נכון. אומנם יהיו מעסיקים שיעדיפו בוגרי תואר של רופין למשל או אוניברסיטה מסויימת, אבל לאו דווקא זה מראה משהו. אם את פרקטית,בעלת ציונים גבוהים ובקיאה בחומר, ספר אם לא תצליחי.
סגור