פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דנה | 12:09  03/08/10
זומניתי למבחנים פסיכוטכניים מטעם קוסט במכון אדם מילא רציתי לדעת אם מישהו יודע במה מדובר?? במה כרוכים המבחנים מה עוברים שם מה סגנון השאלות מה הנושאים. תודה מראש!!
רפאל | 21:16  12/08/10
דנה שלום , אני רואה שלא ענו באתר לשאלתך , אני גם מצטרף לשאלתך מאחר והנני באותה הסירה אם יש לך חדש בעניין אשמח לשמוע , כמו כן אם אדע אעדכן אותך
דנה | 23:13  13/10/10
אם זה כבר מאוחר מידי בשבילך אולי זה יעזור למישהו אחר. אני הייתי רק במבחנים פסיכוטכניים במכון אדם מילא בתל אביב . המבחנים הם מבחנים דומים מאוד למה שיש בצו הראשון . בעקרון זה שעתיים או שלוש שעות שאתה עונה על כמה מבחנים אשר מוגבלים בזמן בנושאים שונים.
רפאל | 11:10  14/10/10
האמת שקצת מאוחר , את יודעת תוך כמה זמן אמורים לקבל תשובות על מבחנים אלה? מה קורה לאחר מכן?
דנה | 16:41  14/10/10
גם לך היו את המבחנים האלו? כבר עברו יותר מחודשיים ועדין לא קיבלתי מהם תשובה. אז אני לא יודעת מה קורה אם עוברים לשלב הבא.
רפאל | 16:51  14/10/10
כן היו, זמנתי לראיון , טרם נערך. יערך בתחילת נובמבר. אעדכן אותך בפרטים
סגור