פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שרי | 19:08  17/05/10
שלום, רציתי לדעת לגבי החוג לחשבונאות בקריה האקדמית אונו. ביררתי קצת על חוגים במקומות שונים ושמתי לב שבקריה האקדמית אונו יש מרצים שהם ממש מוכרים מהתחום וזה נראה לי חשוב. מי למד\לומד שם ויכול לתת לי טיפ מהניסיון שלו? תודה
גיא | 10:58  20/05/10
אני לומד חשבונאות בקריה האקדמית אונו והאמת היא שכשאני הייתי צריך לבחור - מה שהכריע בסופו של דבר זה שראיתי מי מרצה שם. ברגע שראיתי שמי שמנהל את התוכנית זה זליכה וכל מי שמרצה הם אנשים ממש מהמשק שאנשים מכירים, וראיתי איך זה מרשים אנשים כשאני אומר שלמדתי אצלם - החלטתי. אני מניח שלכל אחד יש את השיקולים שלו לאיפה ללמוד ויכול להיות ששלך אחרים (קרבה, שכר לימוד וכו'), אבל במקצוע כמו חשבונאות היה לי חשוב לבחור לפי זה. בהצלחה... גיא
ים | 13:39  27/05/10
ולפי דעתי אתה צודק לגמרי. אני אומנם לא לומדת חשבונאות בקרית אונו אבל במקצוע כזה צריך שיהיו לך מרצים מעולים ,הלימודים האלה ממש קשים,ורק מרצים טובים יכולים לעשות אותו ''קל'' יותר. גם ברופין יש מרצים מעולים ד''א, שם גם משלמים שכר אוניברסיטאי ולא 30 אלף שקל בשנה .
סגור