פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אהלן, אני מתעניין בלימודי חשבונאות וקראתי באינטרט על הנושא. הבנתי שיש משרדים שמכונים ביג 4 ובהם כדאי לעשות התמחות - מה שמות המשרדים האלו? האם אכן יש עדיפות ברורה לביצוע ההתמחות בהם? והכי חשוב - אני שוקל ללכת ללמוד בחיפה, אם אעשה זאת - האם אפשר לעשות התמחות במשרדים אלו גם באזור הצפון או שהם ממוקמים רק במרכז? תודה רבה!
נכון שיש כמה משרדים גדולים שמאד כדאי להתמחות בהם אבל בסוף דברים יותר תלויים בבנאדם ולאן הוא מושך את הקריירה שלו אני לומדת שנה שנייה בקריה האקדמית אונו ומהרבה אנשים ששאלתי שסיימו ללמוד במכללה שלי והתקבלו למשרדים גדולים שמעתי שזה ממש לא ערובה להצלחה ושיש הרבה שהתקבלו לאחר התמחות במשרדים בינוניים לעבוד במשרדים גדולים בהצלחה
סגור