פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליהי | 14:10  13/01/10
מה הסיכוי לבוגר כלכלה ,בן 36-37 בעל ניסיון עשיר בתחום הכלכלי (תקציב,בקרה,תחזיות וכו) בשוק העבודה ,שעובר הסבה לראיית חשבון,להתשלב בהתמחות ואח"כ בעבודה כרו"ח?האם אתם מכירים כאלו מיקרים? אשמח ללמד מניסיונכם. תודה.
אסף | 13:48  14/01/10
שלום רב כיוון שאני באותה פרשת דרכים (בן 35 עם אותו נסיון מוצג..) מצאתי לנכון להתייחס לשאלה. גם אני שוקל לעבור הסבה לראיית חשבון אך איני בטוח שאעשה זאת בגלל הגיל והסטאז' וחוסר הנסיון. עם זאת, נראה לי כי כשכיר יש יתרון לכלכלן שהוא רו"ח גם אם אינו מתעסק במקצוע לצורך התקדמות לתפקידים בכירים יותר כסמנכ"ל כספים וכו'. כך שעדיין לא גיבשתי דעה האם היתרונות גוברים על החסרונות. בכל מקרה הגשתי למועצה בקשות לפטורים ובמידה ואחליט להמשיך אנסה לעשות את המסלול בצורה עצמאית. בהצלחה
סגור