פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלומי | 00:27  05/09/07
אני בעל תואר 1 במשפטים מהארץ, לקראת סיום ההתמחות ועומד להיבחן בבחינות הלשכה. אני מעוניין בלימודי תואר 2 במשפטים בוונקובר באוניברסיטת U.B.C. רציתי לקבל קצת אינפורמציה על האוניברסיטה הספציפית. ושאלה - מה הפרוצדורה להוצאת רישיון עריכת דין בקנדה? האם אוכל להוציא את הרישיון רק לאחר התואר שני, אם בכלל, וכם כן, האם אוכל לעבוד בקנדה כעו"ד?
רננה קרן | 10:14  05/09/07
שלום שלומי, הנה אינפורמציה לגבי האוניברסיטה הספציפית http://www.glimudim.co.il/globaleducation/institute.asp?countryId=16&facId=10&degId=2&instId=75 לגבי רשיון עו"ד - אני לא מתמצאת. תנסה לפנות לשגרירות קנה אולי הם יכולים לעזור
אלירן אטיאס | 14:42  16/09/07
אהלן רננה תוכלי בבקשה לשלוך לי אינפורמציה לגבי לימודי רפואה בדרום אפריקה למייל HOVESH98@GMAIL.COM בתודה מראש
עמאד מחאגנה | 13:47  22/09/07
שלום. אני מחפש מידע על לימודים בדרום אפריקה בבקשה. למייל emg355@hotmail.com ממני עמאד ותודה.........

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור