פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אורי | 04:38  22/08/07
שלום לרננה וחברי הפורום שמי אורי ואני גר בניו יורק מזה 3 שנים. אני בעל תואר שני מישראל ומשמש בתפקיד ניהולי בכיר. אני מעוניין ללמוד תואר שני במנהל עסקים. שאלותי: 1. האם לנתונים אלה: תואר שני, ותפקיד ניהולי יש יכולת להשפיע לטובה על סיכויי הקבלה למוסד אקדמי בניו יורק? האם נתונים אלה יאפשרו לנסות ולשהשיג הקלות כלשהן בשכר הלימוד? 2. האם קיים בארה"ב מושג של יחידה ללימודי חוץ - כך שיתאפשר ללמוד קורסים שאני מעוניין בהם ובהמשך להשלים לתואר שני מלא? 3. היכן ניתן להשלים פערים בכל הנוגע ללימודים מתקדמים בארה"ב בכלל ובניו יורק בפרט? 4. האם אנשי הקשר הרשומים באתר זה באוניברסיטאות הינם ישראלים? אשמח לתשובותייך אורי
צוות ארינגו | 18:23  26/08/07
אורי שלום, לגבי שלוש שאלותיך הראשונות: שאלתך הראשונה - סביר כי לנסיון הניהולי תהיה תרומה משמעותית (בינונית עד גבוהה) לסיכויי קבלתך. לגבי התואר השני - אם מדובר ב-MBA, סביר כי הוא יקשה על קבלתך ל-MBA נוסף. אם מדובר בתואר שני שאינו MBA, סביר כי תהיה לו תרומה קטנה עד בינונית לסיכויי קבלתך. לגבי השאלה השניה - התמחותנו היא בתוכניות Full Time MBA. ישנן תוכניות Part Time MBA וסביר שיש גם תוכניות של לימודי חוץ אך איני מכיר אותן לצערי. לגבי השאלה השלישית - תוכל לראות את תנאי הקבלה המעודכנים ומידע נוסף כאן: www.aringo.co.il בהצלחה אורי! גילעם לוי צוות aringo

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור