פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום אני מתעניין בלימודי תואר ראשון בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה (מקוצר לPPE באנגלית) באנגליה, ובפרט באוניברסיטת אוקספורד או מנצ'סטר, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי, מהם תנאי הקבלה? ומה האפשרויות שלי לקבלת מלגה? תודה רבה :) עדי
שלום עדי, תנאי הקבלה ללימודים באנגליה הם תעודת בגרות מבחן IELTS ( אנגלית) המלצות וקורות חיים. שים לב שההרשמה לאוקספורד מסתיימת בסוף אוקטובר מלגות אין כל כך לתואר ראשון
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 14:43  06/09/14
שלום עדי ההרשמה לתואר ראשון עכשיו פתוחה בבריטניה ההרשמה לאוקספורד נסגרת ב15 לאוקטובר לאוקספורד יש צורך בבגרות בדרך כלל בממוצע של 85 ומעלה בלא בונוסים, מבחן באנגלית מבחן ה IELTS ציונים בין 6.5-7 בסכה , ובדרך כלל גם מבחני כניסה אותם ניתן לעשות דרך המועצה הבריטית. בכדי להגדיל סיכויי קבלה ללימודים בבריטניה תוכלי להגיש מועמדות לעד 5 תוכניות לימוד שונות באוניברסיטאות שונות בהגבלה יחידה שהיא לא ניתן להגיש מועמדות לאוקספורד וקיימבריג באותה השנה. במהלך החודש (ספטמבר) אני מעבירה סדנאות להרשמה ללימודים בבריטניה אם את מעונינת תוכלי ליצור איתי קשר באופן ישיר educationlynne@gmail.com שבת שלום לין

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור