פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

מעיין | 16:18  23/07/14
היי, אני שוקלת לימודי אחיות בחו"ל (אוסטרליה) וקצת חוששת מעניין השפה. טיילתי הרבה בעולם ואני מסתדרת עם האנגלית ברמה הבסיסית ואני קצת בחוסר ודאות לגבי היכולת שלי ללמוד לימודים אקדמאים באנגלית. בכל מקרה אני יודעת שאם אלך ללמוד בחו"ל אצטרך לשפר את האנגלית שלי אבל הייתי רוצה לשמוע קצת תגובות מאנשים שעשו זאת כאשר האנגלית שלהם הייתה בסיסית בנקודת ההתחלה ולדעת איך היה בהמשך הלימודים... אשמח לתגובותתת :) תודה :) מעיין
היי מעיין, על מנת להתקבל ללימודי סיעוד באוסטרליה, יש לגשת למבחן באנגלית שנקרא IELTS. מבחן זה יקבע את הרמה שלך ולפיו תוכלי לדעת האם הרמה שלך מספיקה, ואם לא, מהן האפשרויות העומדות בפנייך לצורך שיפור השפה. תוכלי לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף על המבחן ועל הלימודים באוסטרליה. ורד קמפוס לימודים 03-5354449

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור