פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

ליאור | 13:27  22/06/10
דברתי עם החברה הזאת בארץ שמתעסקת בלימודי גרמנית בגרמניה. הבנתי מהם שקודם כל עושים קורס בארץ של 3 חודשים, ואחר כך המשך של הקורס בגרמניה עוד 6 חודשים (הויזת סטודנט היא לשנה?), הקורס בגרמניה יהיה בבית ספר ולא באוניברסיטה. אני רוצה ללמוד גרמנית כדי להמשיך אחרי זה לתואר באוניברסיטה, והבנתי שזה יהיה הרבה יותר יעיל ללמוד גרמנית באוניברסיטה שאני ארצה ללמוד בה אחרי זה את התואר, זה יחסוך לי מבחני קבלה בגרמנית, וככה גם בטוח ילמדו אותי את הגרמנית ברמה שדרושה כדי ללמוד אחרי זה באוניברסיטה. לגבי לימודי גרמנית באוניברסיטה, מדובר בלימודים של שנה? הם מתחילים בספטמבר אוקטובר, יש עוד מועדי הרשמה? אני בכלל אספיק למועד של אוקטובר? אני כרגע עוד מתלבט בין כמה תארים שונים, והתכנון שלי או להתחיל קודם כל ללמוד גרמנית, ותוך כדי להסגר על עצמי עם מה כדאי להמשיך הלאה. תודה.. אני ממש אשמח אם אני אהיה מאלה שעונים להם.
שלום ליאור, באוניברסיטה תוכל ללמוד קורס גרמנית רק עם ידע בסיסי בגרמנית. בכל מקרה תצטרך לעבור את מבחן הקבלה testdaf
הי אשמח לסייע לך לגבי לימודי גרמנית בגרמניה קמפוס לימודים מייצגת את הרשתות הכי חשובות ללימוד גרמנית בגרמניה אגב, השירות שלנו חינם
מיכל | 12:32  13/07/10
יש בארץ את מכון גטה, מאוד מומלץ
הי ליאור קמפוס לימודים תשמח לסייע לך להירשם ללימודי גרמנית בגרמניה השירות של קמפוס לימודים ניתן חינם קמפוס לימודים עובדת עם הרשתות הגדולות והחשובות ללימודי גרמנית בגרמניה

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור