פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

רזי | 16:20  28/04/10
אהלן. אני מעוניין ללמוד באירופה אך לא בדיוק יודע את ההליך. יש אונברסיטאות מומלצות? עלויות? אונברסיטאות בעלות צביון יהודי וכדומה אשמח לקבל עזרה. תודה
דנה | 12:09  06/05/10
אני לא מבינה למה רננה לא עונה... מהניסיון שלי אני יכולה לומר לך שקודם כל ישנו אתר שנקרא קמפוס שהוא מאגד בתוכו המון מוסדות לימוד מכל העולם כתובת האתר היא:http://www.campus-studies.co.il/?gclid=CLDhmOqUvaECFQm7Zwod2nLl9g ישנם כל מיני מלגות שאתה יכול לבדוק לגביהם מכיוון שהלימודים בחו"ל אינם עיניין זול אני ממליצה לך לבדוק זאת. אתה לא צריך להגזים להיות חוקר פרטי אבל כדאי לבדוק גם אם התואר שאתה עוזה הוא יהיה קביל בארץ כלומר להתקשר למשרד העבודה ולשאול אותם...
יש את אוניברסיטת קיישיינב- הלימודים שם בשפות אנגלית \צרפתית או רוסית, זולה ויש גם בית חב"ד פעיל וגדול בעיר. בברכה עידן. (לפרטים נוספים ,פנה אליי במייל)

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור