פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

TOEFL IBT- כל החומר של הטופל נקנה באוגוסט שהיה כלומר לפני 11 חודשים The Official Guide to the New TOEFL iBT with CD-ROM , מהיוצרים של המבחן ETS כולל הדיסק הספר ריק (לדעתי) לחלוטין לדעתי, ואם הוא לא ריק יש מספר עמודים בודדים שכתוב בהם בעיפרון (מי שמעוניין אבדוק ואתן פרטים נוספים) Longman Preparation Course for the TOEFL iBT, לדעתי לא כתבתי בו בכלל, אולי מספר עמודים בעפרון לקראת הסוף אוכל לבדוק אם מישהו יהיה מעוניין. אם אני לא טועה גם בספר הזה יש דיסק (מזמן לא נגעתי בו ולכן אני לא זוכר) , ספר תאורתי טוב המבחנים בו נחמדים לא קשים יותר מרמת ה ETS אבל גם לא קלים יותר דיסק עם שישה מבחנים של Cambridge Preparation for the TOEFL Test , המבחנים בדיסק ממש קשים וברמה הרבה יותר גבוהה מהמבחן שהיה לי. SAT 2 כל ספרי ה subjects נקנו השנה באוקטובר , הספרים שלמים (כלומר לא תלשתי דפי grid) General The Official Study Guide for All SAT Subject Tests Real Sats- הספר מכיל את כל מבחני הנושא הקימים ומבחנים דוגמא מהקולג' בורד, כולל 2 דיסקים של מבחני השמיעה (צרפתית ספרדית וכו'), לא נגעתי בדיסקים בכלל, הספר כתוב בעיפרון בחלק של הפיזיקה ובחלק של העברית. מעבר לזה שאר החלקים ריקים, בספר אין ידע תיאורטי, יש לפני כל מבחן חלק קצר שמסביר על המבחן ונותן שאלות לדוגמא מכל סוגי השאלות שיש במבחן ואז יש מבחנים וחתך ניקוד לחישוב הציון. Math 2 Kaplan SAT Subject Test: Mathematics Level 2, 2008-2009 Edition - הספר כתוב בעיפרון The Official SAT Subject Tests in Mathematics Levels 1 & 2 Study Guide - הספר של הCollege board החלק של מתמטיקה 2 כתוב בעיפרון, החלק של מתמטיקה 1 ריק לגמרי (הספר מתאים לשני המבחנים, אין בו כמעט ידע תאורטי אלא רק מבחני דוגמא אמיתים של הקולג' בורד) US history Barron's SAT Subject Test in U.S. History - חלק מהמבחנים כתובים בעיפרון , חלק ריקים לגמרי המבחנים בספר היו לי קשים מאוד ביחס למבחן עצמו, קיבלתי בהם 100 נק' מתחת למה שקיבלתי בפועל Physics the princeton review Cracking the SAT Physics Subject Test, כתבתי בספר בעיפרון Kaplan SAT Subject Test: Physics, 2008-2009 Edition , כתבתי בספר בעיפרון מצאתי את קפלן יותר טוב להבנת הבסיס ואת פרינסטון להשלמת נושאים נוספים, היה לי הרבה יותר קל לגשת לפרינסטון אחרי קפלן. מצאתי את פרינסטון קשה יותר מהמבחן עצמו ואת קפלן ברמה דומה למבחן עצמו. SAT The Official SAT Study Guide - כולל 8 מבחנים והסברים תאורטים, הספר כתוב בעיפרון Kaplan SAT Comprehensive Program - הגרסה ללא הדיסק (מצאתי את זה נורא מיותר ללמוד מדיסק שהמבחן בכתב), הספר כתוב בעיפרון. לשאלות נוספות, מחירים ושאר ירקות saiyan@walla.co.il

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור