פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

הדר | 09:34  26/02/07
אני מכירה אנשים שנרשמים לקורס שפה באירופה של חצי שנה ומעלה ואז הם מקבלים ויזה זמנית מישהו יודע אם זה אפשרי גם בהולנד כי אני לא מצאתי שום דבר בנושא רק באנגליה תודה
רויטל | 11:24  26/02/07
אני גם מנסה למצוא לימודים בהולנד. אני בשנה א'. ואני רוצה לעשות העברה להולנד. אני התקשרתי לשגרירות הולנד בישראל כדאי למצוא מידע, אבל לויזה צריך להתקשד בשעה 13:30 עד 14:30 הייתי רוצה ללמוד יותר בלימודים באיזור המגורים VN LEIDSCHENDAM. אם אפשר שיהיה המידע אמין ככול האפשר.
רננה קרן | 12:39  26/02/07
שלום רויטל, השגרירות לא נותנת מידע על לימודים בהולנד. את צריכה לפנות לאוניברסיטה בה את מעונינת ללמוד ולבדוק איתה את האפשרות לקבל הכרה על הלימודים שלך. איזה תחום את לומדת? תוכלי להעזר במידע על הולנד כאן http://www.globale.co.il/globaleducation/cat.asp?catId=9
רויטל | 13:39  26/02/07
אני חושבת שאולי אפשר לקבל מידע באיזה מחלקה
רויטל | 13:48  26/02/07
עכשיו השגרירות אומרת שדרך האוניברסיטה זה יותר קל להשיג ויזה. ואילו דרכם אני צריכה: 1. שאני מרוויחה לפחות 805 אירו או 85 אירו, ניראה לי יותר בכיוון של 805, אבל לא היה נעיים לי לשאול, ואני דרכון ועוד משהו.
רננה קרן | 13:00  26/02/07
שלום הדר, את צריכה להיות סטודנטית באוניברסיטה כדי לקבל ויזת סטודנט. לא ניתן לקבל ויזה רק כדי ללמוד שפה בהולנד. בהצלחה

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור