פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

היי לכולם, אני מיקי לוי, סטודנט לתואר ראשון בתקשורת במכללת "ספיר" (ליד שדרות), בהתמחות של עיתונות כתובה. השנה (שנה ג' ואחרונה שלי), בתור אחת מסדנאות ההתמחות שלנו, אנו כותבים ומוציאים עיתון הנקרא "ספירלה". העיתון נכתב ונערך על ידי הסטודנטים במגמה, כשמהפקחים והמעצבים שלנו הם מטובי האנשים בתחום העיתונות בארץ (ולכן התוצאה היא גם דיי איכותית). לעיתון הקרוב אנחנו עובדים על אייטם שיסקור את מצב הסטודנטים הישראלים בחו"ל - החל מהקשיים היומיומיים הטריוויאלים ביותר, ועד תשלום שכר דירה, לימודים, אהבה וכו'. בנקודה הזו אני מבקש את עזרתכם. אני לא מכיר סטודנטים שלומדים כרגע בחו"ל, ולכן אני אשמח אם חברים (סטודנטים מחו"ל) שנכנסים לפורום יוכלו ליצור איתי קשר ולספר את סיפורם שלהם. יהיה ממש מדליק אם יצרו קשר גם אנשים שלומדים במקומות שנתפסים כפחות מוכרים לקהל הישראלי - דרום אפריקה (קייפטאון?), מזרח אסיה וכו'. מי שמוכן להשתתף ולהחשף - אנא צרו איתי קשר למייל: mikilevy1@gmail.com או לMSN מסנג'ר: mikilevy1@hotmail.co.il המון תודה ובהצלחה.
רונן מוגילנר | 04:27  30/04/08
צור קשרronenboom@hotmail.com

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור