5,000 ביום פתוח של בן גוריון

5,000 ביום פתוח של בן גוריון

נשבר השיא של כל הזמנים: למעלה מ- 5,000 משתתפים ביום הפתוח לתואר ראשון באוניברסיטת בן-גוריון

מספר שיא של יותר מ- 5,000 מועמדים ללימודי תואר ראשון השתתפו ביום הפתוח שנערך לאחרונה באוניברסיטת בן-גוריון.היום הפתוח, מסורת של אוניברסיטת בן-גוריון מזה שנים, מיועד למועמדים ללימודי תואר ראשון בכל תחומי הלימוד בפקולטות למדעי ההנדסה, מדעי הטבע, מדעי הבריאות, מדעי הרוח והחברה וביה"ס לניהול.

ביום הפתוח קיבלו המבקרים מידע על תחומי הלימוד במחלקות, פגשו סטודנטים וחברי סגל, ביקרו במעבדות המחקר וההוראה המתקדמות, השתלבו בקמפוס התוסס וערכו סיורים במעונות ובמרכז הספורט. בשערי האוניברסיטה הוצבו עמדות  מיוחדות, בהן חולק למועמדים שי מיוחד וכן שובר לקבלת ערכת הרשמה חינם.

השנה התקיימה במתכונת מורחבת גם "פקולטת הסטודנטים", מתחם ייחודי בבית הסטודנט, בו סטודנטים נציגי המחלקות השונות שוחחו עם המועמדים ללימודים באופן חופשי וחלקו עימם את ניסיונם ואת חוויותיהם מהלימודים באוניברסיטה. מתחם פקולטת הסטודנטים זכה להתעניינות יוצאת דופן בקרב המועמדים וסומן על ידי המארגנים כהצלחה גדולה.

הצלחת היום הפתוח, שבאה לידי ביטוי הן בעניין המוקדם שנוצר סביב האירוע וכן מספר המשתתפים, ושבר שיא של כל הזמנים, נזקף לפעילות הייחודית המקדימה ושיתוף פעולה מושלם בין המחלקות האקדמיות, מינהל התלמידים, מינהל הפקולטות ומחלקת השיווק באוניברסיטה, כמו-גם כל שאר יחידות האוניברסיטה ובהן מחלקות המשק, הביטחון ועוד.

מנהל השיווק של האוניברסיטה, שגיא לנגר: "אין ספק שהיום הפתוח הוא בעל חשיבות רבה לאוניברסיטה ולגיוס סטודנטים מצוינים לתואר הראשון, בייחוד על רקע האירועים האחרונים המלווים את השכלה הגבוהה. היום הפתוח מהווה שלב משמעותי המאפשר למועמדים לפגוש את אוניברסיטת בן-גוריון במיטבה, להתרשם מאפשרויות הלימוד באוניברסיטת מחקר מובילה, לפגוש את חברי הסגל, שרבים מהם בעלי שם עולמי בתחומם וכמובן, לחוות את הקמפוס המוביל בארץ בחיי חברה ובאווירה פתוחה ופלורליסטית. אנו בטוחים כי היום הפתוח סייע לרבים לגבש ולאשש את החלטתם ללמוד באוניברסיטת בן-גוריון בנגב".

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום , ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין ב אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור