לימודי יהדות וקבלה

לימודי יהדות וקבלה

בואו ללמוד את התחום המרתק של לימודי יהדות וקבלה

אנחנו חיים בתקופה מאוד מתעתעת. מצד אחד העולם שלנו הוא עולם חומרי, המקדש את המרוץ אחר הישגים, מעודד חשיפה ומציצנות וניזון מסיפוקים מיידיים. מצד שני, דווקא כל החומריות והחשיפה כלפי חוץ, מובילות רבים לחזור לעצמם ולחפש פנימה. זה בדיוק מה שקורה במהלך לימודי יהדות וקבלה.

לימודי היהדות והקבלה הם תופעה כל כך מתפשטת לאחרונה, שחזרה לאופנה במהירות כל כך מסחררת, עד כי לפעמים קל לשכוח שמדובר בתורה עתיקה של אלפי שנים. לימודי הקבלה והיהדות יכניסו גם אותך אל חוכמה עתיקה שיש לה זיקה אל כל תחומי החיים. לימודי יהדות וקבלה הם עניין מקובל במדרשות, במרכזי קבלה ובמכללות שונות המיועדות במיוחד לכך. בנוסף לכך, בתי כנסת רבים מקיימים פגישה שבועית עם רבנים העוסקים בסוגיות הקשורות לפרשת השבוע, לחיי היומיום ולערכים בהם דוגלת היהדות כמו חיי הנישואין, שלום בית, אהבת חינם ועוד.

הנושאים הנלמדים במסגרת תחום זה הם נושאים רוחניים שנחקרו ועדיין נחקרים על ידי מיליונים בכל העולם. מטרת הלימודים היא להביא אותך לרמה רוחנית גבוהה יותר, להביא אותך להיות אדם טוב יותר. דרך משנתם של גדולי המקובלים, מבקשת הקבלה לתת לך סולם ערכים לפיו ראוי שתנתב את חייך. סביב כל עולם הקבלה וסביב ספר הזוהר בפרט שורר מסתורין גדול. שיעורים ביהדות ובקבלה יעזרו ל להבין קצת יותר את חכמת הקבלה ולפזר ולו במעט את מעטה המסתורין שאופף את התחום. רבים מהתלמידים הנלהבים של התחום מדווחים על שינוי עצום שחל בחייהם בעקבות הלימודים.

אז אם גם אתה מרגיש שחסר לך עומק רוחני בחיים, שהחוכמה העתיקה של אבות אבותינו היא משהו שאתה רוצה להעמיק את ידיעותיך בו, היכנס לאתר iLimudim ותמצא את כל הפרטים על לימודי יהדות וקבלה.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום פילוסופיה / ספרות / הסטוריה, ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בפילוסופיה / ספרות / הסטוריה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור